Przyczyniamy się do obniżania kosztów energii elektrycznej dla naszych Klientów


PROJEKT

MONTAŻ

URUCHOMIENIE


Firma TSI ENERGY specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu oraz eksploatacji instalacji fotowoltaicznych. Przy wykorzystaniu energii słonecznej pomożemy Ci zapomnieć o kosztach za energię elektryczną wykorzystywaną w Twoim domu, gospodarstwie lub firmie.

Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji, pozyskania finansowania oraz dotacji, aż po profesjonalny projekt i montaż instalacji.

Zastanawiasz się, ile mógłbyś zaoszczędzić produkując własną energię? Skorzystaj z bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.


554

Realizacji zleceń

100%

Zadowolonych klientów

2702 kWp

Zamontowanych

Profesjonalizm w każdym calu

Nasza firma świadczy usługi kompleksowe, zaczynając od ustaleń wstępnych, poprzez stworzenie projektu, dobór odpowiednich paneli, a na oddaniu gotowego systemu kończąc. Znamy wszystkie sposoby instalacji fotowoltaiki, więc poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym projektem.

W pracy korzystamy z najnowszych technologii, wspierając się wysokiej jakości narzędziami oraz wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami, którzy posiadają szerokie kompetencje do wykonywania mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Klientom usługę na najwyższym poziomie.

Można powiedzieć, że przyczyniamy się do obniżania kosztów energii elektrycznej nie tylko Klientom Biznesowym, ale również Klientom Indywidualnym.


Moda przyjazna dla środowiska

Dzięki pozyskiwaniu energii elektrycznej ze słońca za pomocą paneli słonecznych, produkcja energii odbywa się w 100% bezkosztowo i przyjaźnie dla środowiska. Ten sposób pozyskiwania energii jest idealnym połączeniem ekologii z ekonomią. Stosując innowacyjne technologie, przyczyniamy się do znacznej poprawy stanu środowiska naturalnego.

Dostępne aktualnie na rynku moduły fotowoltaiczne uznane są za ekologiczne i zgodne z ochroną przyrody produkty.  W procesie produkcji modułów pokrywa się je specjalną powłoką ochronną. Ma to na celu zabezpieczenie materiału i zagwarantowanie nieprzedostawania się szkodliwych substancji. Według prawa moduły fotowoltaiczne, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane w profesjonalny sposób, nie zagrażają zdrowiu ludzkiemu ani środowisku.

Fotowoltaika umożliwia konsumentom energii oszczędzanie sporych kwot pieniężnych, a jednocześnie wpływa korzystnie na środowisko naturalne.


Zgodnie z normami europejskimi

Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu bezpiecznych i trwałych wyrobów zgodnie z obowiązującymi wymaganiami norm i przepisów prawnych. Bardzo istotna jest gwarancja zachowania mocy znamionowej, ponieważ to ma zapewnić, że produkt przeznaczony do wieloletniej eksploatacji będzie przez cały ten czas odpowiednio wydajny.

Oferujemy wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne renomowanych i międzynarodowych marek spełniające normy europejskie i przyłączeniowe oraz posiadające certyfikaty zgodności CE.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja długoterminowa. W zależności od firmy fotowoltaicznej i produktu lub usługi, gwarancja taka może wynosić od 5 do nawet 25 lat.

Oferowane inwertery są bezawaryjne i nowoczesne, wyposażone w moduł Wi-Fi umożliwiający monitorowanie instalacji online. Nowoczesne panele słoneczne znane są przede wszystkim z wysokiej wydajności i naprawdę sporej mocy.